Превентивни прегледи

У складу са акцијом организовања бесплатних превентивних прегледа, коју је покренуло Министарство здравља Републике Србије, у недељу, дана 19.05.2024. године, у периоду од 08.00 до 17.00 часова Општа болница „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, улица Војвођанска 75, организује следеће превентивнe прегледе:

1. УЛТРАЗВУК АБДОМЕНА,

2. ИНТЕРНИСТИЧКИ ПРЕГЛЕД (ЕКГ И МЕРЕЊЕ АРТ. КРВНОГ ПРИТИСКА),

3. ЛАБОРАТОРИЈА (КРВНА СЛИКА, МЕРЕЊЕ НИВОА ШЕЋЕРА У КРВИ).

Ултразвук абдомена обављаће се у Служби за радиолошку дијагностику у приземљу зграде Хируршког блока Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Интернистички преглед (екг и мерење арт. крвног притиска) обављаће се у згради Специјалистичких амбуланти Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, улица Војвођанска 75.

Лабораторија (крвна слика, мерење нивоа шећера у крви) обављаће се у згради Специјалистичких амбуланти Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, улица Војвођанска 75.

НАПОМЕНА:

Превентивне прегледе могу обавити сви заинтересовани грађани, без обзира да ли имају или немају регулисано здравствено осигурање.